Cena

0

100

Datums no

Datums līdz

Meklēt

Meklēšanas rezultāti

Nav rezultātu

SĪKDATŅU POLITIKA

 
Pirms tīmekļa vietnes www.manabilete.lv aplūkošanas, lūdzam izlasīt SIA Stereo events and security vietnes sīkdatņu politiku.

KAS IR SĪKDATNE?

Sīkdatne ir teksta datne, kas parasti tiek ievietota globālā mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu attiecīgās mājas lapas darbību. Lietotāja ierīcē saglabāta sīkdatne ļauj atpazīt lietotāja darbības mājas lapā. Tas var būt nepieciešams dažādiem mērķiem.

 

MŪSU SĪKDATNES

Pārzinis: SIA Stereo events and security, reģistrācijas numurs 40103463328 (turpmāk – UZŅĒMUMS). Kontaktadrese: Rīga, Liepājas iela 56, LV-1002. E-pasta adrese: info@manabilete.lv.lv, telefons: 20522871.

Apmeklējot šo tīmekļa vietni, lietotāja iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes vietnes darbības drošībai, klientu apkalpošanai, apmeklētības statistikai, kā arī lietošanas funkciju ērtākai nodrošināšanai, ievērojot personas datu aizsardzības noteikumus.

 

MŪSU SĪKDATŅU MĒRĶI

UZŅĒMUMS ievēro Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma 7.1 panta prasības.

UZŅĒMUMS izmanto mājas lapas funkcionalitātes nodrošināšanai un uzlabotu mājas lapas darbības efektivitāti.

 

UZŅĒMUMS izmanto šādas sīkdatnes:

Sīkdatne Funkcija Sīkdatnes darbības termiņš
wordpress_logged_in_* Nodrošina lietotāja ielogošanās sesijas darbību. Līdz lietotāja sesijas beigām, jeb līdz brīdim, kad tiek aizvērta pārlūkprogramma.
wordpress_* Nodrošina lietotāja ielogošanās sesijas darbību. Līdz lietotāja sesijas beigām.
wpcc Nodrošina fakta, ka lietotājs ir nospiedis pogu „Iepazinos” uznirstošajam logam par sīkdatnēm, saglabāšanu. Sīkdatne ir nepieciešama, lai nerādītu šo logu lietotājam atkārtoti. 1 gads.
mb_cart Sīkdatnē ir saglabāts unikāls kods, kas ir nepieciešams serverim datu lokalizēšanai datu bāzē. Konkrētajā sīkdatnē netiek uzglabāta personiskā informācija. 30 dienas.

 

 

KO MĒS NEDARĀM

UZŅĒMUMS neizmanto sīkdatnes, lai veiktu jebkādu lietotāju paradumu izsekošanu, tāpēc UZŅĒMUMS Jūs informē par sīkdatņu izmantošanu, bet neprasa lietotāja piekrišanu sīkdatņu izmantošanai.

Jebkura informācija, kas tiek iegūta ar UZŅĒMUMA mājas lapas sīkdatņu palīdzību, tiek saglabāta tikai līdz sīkdatņu termiņa beigām un netiek izmantota citiem mērķiem.

UZŅĒMUMS nenodos iegūto informāciju par lietotājiem trešajām personām.

 

TREŠO PERSONU SĪKDATNES

UZŅĒMUMA mājas lapai ir piesaistīts rīks Google Analytics, kuru UZŅĒMUMS izmanto, lai iegūtu priekšstatu, kā Jūs lietojat UZŅĒMUMA mājas lapu un uzlabotu lietotājiem paredzētās informācijas sniegšanu. UZŅĒMUMS lapas drošībai izmanto arī Google reCAPCHA rīku pirms pieteikuma formās paredzēto datu nosūtīšanas.

Google Analytics rīka darbību nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve ar šī rīka palīdzību ievāktajiem statistikas datiem, tostarp lietotāja IP adresei, pieslēguma laikam un citai tehniskai informācijai. Šādā veidā lietotāja iekārtā tiek ievietotas trešās personas (Google) sīkdatnes.

Par Google sīkdatņu darbību var iegūt informāciju attiecīgajās Google privātuma vai sīkdatņu politikās (saite uz šiem dokumentiem ir iekļauta drošības koda  banerī) un UZŅĒMUMS neatbild par trešās personas personas datu apstrādi.

 

SĪKDATŅU IEROBEŽOŠANA

Jūs var dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. UZŅĒMUMA mājas lapas lietotājs var dzēst no savas ierīces visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas, un var veikt iestatījumus, lai pārlūkprogramma neļautu tās saglabāt. Tādā gadījumā izvēle nesaglabāt sīkdatnes ir manuāli jānorāda katru reizi, kad apmeklējat UZŅĒMUMA interneta vietni. Taču brīdinām, ka daži pakalpojumi un UZŅĒMUMA mājas lapas funkcijas var nedarboties.

Jūs varat atteikties no Google Analytics sīkdatnēm, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics, lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta mājas lapas apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

Tāpat Jūs varat mainīt savas ierīces pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, dzēstu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci.

Izvēloties dzēst sīkdatnes, jums jāzina, ka tiks zaudētas visas iestatītās UZŅĒMUMA mājas lapas izvēles. Ja nobloķēsiet sīkdatnes pavisam, daudzas mājas lapas (ne tikai UZŅĒMUMA mājas lapa) nedarbosies pienācīgi. Tāpēc UZŅĒMUMS iesaka neatslēgt sīkdatņu funkciju.

 

Izmaiņas Sīkdatņu politikā

Šī ir Sīkdatņu politikas dokumenta versija Nr.2019/01.

UZŅĒMUMS ir tiesīgs mainīt šo politiku un izmaiņas tiks publicētas šajā interneta vietnē.

Sīkdatņu politika PDF formātā

Sekojiet mums sociālos tīklos

US